Śródziemie: Cień Wojny – system Nemesis (kolejne wideo)

Cień Wojny – system Nemesis

Śródziemie: Cień Wojny jest pieczołowicie przygotowywane na premierę przewidzianą na 25. sierpnia. Twórcy zaś co rusz zasypują nas kolejnymi informacjami i zwiastunami promującymi powstający sequel Cienia Mordoru. Po prezentacji Minas Ithil czy smoków w akcji przyszedł czas na przedstawienie, jak sprawdza się system Nemesis w w swojej usprawnionej formie.

Nie zawsze możliwe będzie zdobycie fortu szturmem. Czasem trzeba dokonać tego sposobem. Zgodnie ze zwiastunem za takie uważa się zabicie dowódców garnizonu, niszczenie totemów i monumentów, co wpływa na pozycję przeciwnika na danym obszarze. Po zdobyciu fortu mianujemy zarządcę, który przekształci twierdzę i okolice według naszych rozkazów. Zarządcy naturalnie nie są do stołków przykuci, możemy ich w każdej chwili wymienić.

Przedmioty w Śródziemiu

Oprócz tego wypada jeszcze napomknąć z kronikarskiego obowiązku na temat trailera wydanego kilka dni temu, prezentującego sprawy związane z ekwipunkiem bohaterów. Twórcy w tym aspekcie postawili na jak największe urozmaicenie. Przedmioty wpływają jednocześnie na parametry, jak i wygląd postaci. Pojawić się mają także itemy elitarne.

Dodaj komentarz