FINAL FANTASY XIV ONLINE PATCH 6.2 „BURIED MEMORY” OTRZYMUJE DATĘ PREMIERY 23 SIERPNIA I NOWY ZWIASTUN

Letter from the Producer LIVE Broadcast prezentuje najnowszą, nadchodzącą zawartość.

SQUARE ENIX ogłosiło dzisiaj, że FINAL FANTASY® XIV Online Patch 6.2, Buried Memory, zostanie wprowadzony do gry 23 sierpnia. Ujawnionym podczas najnowszej transmisji Letter from the Producer LIVE przedstawionej przez producenta i dyrektora Naoki Yoshidę, wiadomościom towarzyszył nowy zwiastun i informacje na temat najnowszego rozdziału uznanego przez krytyków tytułu, który zawiera świeże wyzwania bitewne i bardzo oczekiwane Island Sanctuary.

Zwiastun aktualizacji 6.2.

Podczas transmisji, Yoshida zaoferował widzom demonstrację Island Sanctuary, nowego typu swobodnej zawartości solowej, która pozwala graczom na zbudowanie i dostosowanie własnej, osobistej farmy na bezludnej wyspie poprzez zbieranie materiałów, budowanie obiektów, opiekę nad stworzeniami i więcej, bez potrzeby wcześniejszego doświadczenia w craftingu lub zbieractwie.

Omówiono dodatkowe szczegóły dotyczące aktualizacji 6.2, w tym aktualizacje PvP, Pandæmonium: Abyssos i wiele więcej.

Przegląd zawartości, której gracze mogą się spodziewać w Patchu 6.2:

 • Nowe zadania scenariusza głównego – Epicka historia trwa.
 • Nowe zadania poboczne – Przygoda w Tataru’s Grand Endeavor trwa.
 • Nowy dungeon – Nowe wyzwania czekają w Fell Court of Troia.
 • Nowe próby – Dołącz do innych graczy w nowej próbie na poziomach normal i Extreme.
 • Nowy 8-osobowy rajd – Pandæmonium: Abyssos będzie dostępne zarówno na poziomach Normal, jak i Savage, aby stanowić wyzwanie dla najbardziej doświadczonych graczy. Rajd na trudności Savage ma zostać wydany tydzień po premierze Patcha 6.2.
 • Nowa Unreal Trial – Walcz z Sephirotami w Containment Bay S1T7 (Unreal).
 • Zmiany PvP – PvP Series 2 i Crystalline Conflict Season 3 rozpoczną się wraz z wydaniem Patcha 6.2. Hidden Gorge również zostanie wznowiony, wraz z poprawkami do akcji PvP i systemu dopasowania rangi Crystalline Conflict.
 • Więcej ulepszeń w Scenariuszu Głównym:
  • Funkcja Duty Support zostanie rozszerzona o lochy głównego scenariusza z serii 2.x do 3.0 (Snowcloak, The Keeper of the Lake, Sohm Al, The Aery i The Vault).
  • The Steps of Faith trial zostanie przerobione na solową bitwę questową
  • The Thornmarch trial ostanie odnowiony.
 • Dodatkowe zmiany – Dodatkowa zawartość zawiera aktualizacje tabliczek i portretów poszukiwaczy przygód, rozszerzenie pojemności garderoby glamour z 400 do 800 slotów i wiele więcej.

Podzielono się również kilkoma dodatkowymi szczegółami na temat zawartości Patcha 6.25, który pojawi się w późniejszym terminie:

 • Nowe zadania poboczne – Wątek Somehow Further Hildibrand Adventures trwaja w patchu 6.25.
 • Nowe zadania związane z ulepszaniem broni – Gracze mogą zdobyć i ulepszyć broń Manderville w całej serii Patch 6.x, która rozpocznie się w wątku Somehow Further Hildibrand Adventures.
 • Nowe Tribal Questy: Omicron – Nowe zadania dzienne.
 • Nowa zawartość bitewna „Variant Dungeons” – Gracze mogą cieszyć się nową zawartością lochów o zmiennym stopniu trudności – zaczynając od Podziemia Sil’dihn – zaprojektowanych dla 1-4 graczy, przy czym trudność przeciwników będzie skalowana w zależności od wielkości grupy. Lochy będą miały rozgałęzione trasy, które zmieniają się w zależności od działań gracza w lochu.

Zapowiedzi, eventy, nowości.

Dodatkowo, ujawniono współpracę z Insert Coin clothing w celu stworzenia kurtki FFXIV Endwalker Paladin Jacket. Zainspirowana przez specyficzny sprzęt dla paladyna na poziomie 90, który pojawił się na materiałach graficznych i zwiastunie Endwalker, kurtka zawiera wysokiej jakości hafty i jest dostępna do zamówienia już teraz. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź tę stronę.

Równocześnie ogłoszono tygodniowy livestream zatytułowany „Mogchute Farm„, zaplanowany z okazji zbliżającej się premiery bardzo oczekiwanej zawartości Island Sanctuary. Odbędzie się on w Mudchute Farm, zarejestrowanej organizacji charytatywnej z siedzibą w Londynie, której misją jest troska o środowisko naturalne. Od 13:00 BST w poniedziałek 15 sierpnia do 13:00 BST w piątek 19 sierpnia, widzowie będą mieli szansę obserwować kilka ulubionych gospodarstw przez wiele dni, w tym świnie, kozy i kurczaki, z innymi niespodziankami ujawnionymi w miarę postępu tygodnia. Aby poznać ich codzienną rutynę karmienia, zabawy i święta, odwiedź kanał FINAL FANTASY XIV Online Twitch.

Ogłoszono również w ramach Letter from the Producer LIVE, FINAL FANTASY XIV Online powróci do Melbourne Convention and Exhibition Centre na PAX Australia 2022 z dedykowanym stoiskiem. W dniach 7-9 października uczestnicy będą zaproszeni do odwiedzenia stoiska, gdzie dostępny będzie szereg aktywności. Więcej informacji zostanie udostępnionych w późniejszym terminie.

Ponadto, FINAL FANTASY XIV Online Starter Guide Series, siedmioczęściową serię filmów online, która dostarcza początkującym graczom wskazówek i trików, aby jak najlepiej wykorzystać swoją przygodę, można już oglądać w serwisie YouTube. Filmy śledzą podróż nowego gracza Kaza i jego mentora Mayry, który prowadzi go przez pierwsze kroki w Eorzea. Więcej informacji o serii można znaleźć tutaj.

Wreszcie, wydarzenie sezonowe Moonfire Faire potrwa do 26 sierpnia i pozwali graczom zdobyć nowe, unikalne nagrody, w tym strój Summer Sunset. Więcej informacji na temat tego ograniczonego czasowo wydarzenia można znaleźć tutaj.

Poniżej pełna transmisja Letter from the Producer LIVE:

Dodaj komentarz