Death Roads: Tournament, polska gra typu roadlike, zaprasza na testy beta!

Szalony wyścig turowy dostępny będzie również na PAX Boston!

The Knights of Unity z przyjemnością zapraszają wszystkich zainteresowanych do sprawdzenia ich najnowszego tytułu, Death Roads: Tournament. Zamknięta beta odbędzie się na Steamie, gdzie wystarczy wysłać prośbę o uczestnictwo w zabawie. Testy rozpoczną się 21 kwietnia i potrwają przez miesiąc. Chętnych do sprawdzenia gry zapraszamy tutaj.

Death Roads: Tournament to szalony mix gatunków, który łączy roguelike, z deckbuilderem oraz turową grą taktyczną. W ten sposób powstało coś, co twórcy żartobliwie nazywają grą typu roadlike – więcej na temat ich wizji można przeczytać we wpisie deweloperskim. Tytuł najprościej określić, jako połączenie Slay the Spire z Final Fantasy: Tactics, ale w uniwersum Mad Maxa.

Death Roads: Tournament

Death Roads: Tournament dostępne będzie nie tylko na Steamie. Uczestnicy tegorocznego wydarzenia PAX Boston również będą mogli zagrać w tę zwariowaną produkcję i sami przekonają się, że turowe wyścigi potrafią być niezwykle emocjonujące. Na odwiedzających imprezę czekają stanowiska z grą, która tylko czeka, aby siąść za kierownicą i ruszyć ku zwycięstwu!

Do zobaczenia na mecie! O ile… dojedziecie!

Dodaj komentarz