Tower of Fantasy – potężna akcja z zastosowaniem broni przedstawiona w nowym zwiastunie bitwy

Level Infinite i Hotta Studios ujawniają swój najnowszy, pełen akcji zwiastun, razem skupiający się na intensywnych, opartych na broni bitwach jakich doświadczymy w Tower of Fantasy, będą one centralnym elementem rozgrywki dla pojedynczego gracza, jak i trybów wieloosobowych, zarówno w trybie PvE, jak i PvP.

Jedną z najbardziej przyciągających uwagę cech Tower of Fantasy jest broń, która może być przekształcana poprzez ulepszenia i jest dostępna w różnych wariantach, z rosnącymi atrybutami. Każda broń posiada cztery rodzaje umiejętności: atak ogólny, unik, specyficzną dla broni oraz kombinację. Obecnie w grze znajduje się dwanaście typów broni, z czego trzy można wyposażyć w dowolnym momencie.

Każda z tych broni będzie miała inne efekty, gdy zostanie użyta w trakcie walki:

  • Atak kombinacyjny: Kiedy cel ataku jest w pełni naładowany, przełączenie broni może wywołać atak combo.
  • Phantom Time: Wykonaj unik przed uderzeniem potwora, aby uruchomić Phantom Time i zgromadzić pierwotną energię broni. Przełączenie broni spowoduje wyzwolenie ataku combo.
  • Elemental Restraint: Potwory mają unikalne słabości, wyzwól odpowiedni atak elementarny, aby zadać więcej obrażeń.
  • Non-Attribute Shield: Ta tarcza nie ma odporności na żywioły, nie ma efektu redukcji obrażeń od żywiołów i jest zalecana do użycia razem z bronią o właściwościach osłabiających potwory.
  • Physical Shield (Tarcza Fizyczna): Tarcza Fizyczna Cyan jest znacznie mniej podatna na złamanie przez broń fizyczną, gdy jest poddawana działaniom łamiącym tarcze. Bronie elementarne mogą wykorzystywać ich słabości.

Tower of Fantasy ma się obecnie ukazać w III kwartale 2022 roku. Ponad 1 milion graczy zarejestrowało się już na oficjalnej stronie, a także na Steam, Epic Game Store, App Store i Google Play. Wszystkie najnowsze aktualizacje można śledzić na oficjalnych kanałach gry:

Dodaj komentarz