TOWER OF FANTASY PREZENTUJE ALYSS, NAJNOWSZĄ SIMULACRUM DO HITOWEGO MMORPG

Tower of Fantasy świętuje sześć miesięcy na rynku ze wspaniałymi nagrodami i ofertami

Wydawca Level Infinite i deweloper Hotta Studio ogłosili dziś, że ich najnowsze simulacrum, Alyss, dołączy do Tower of Fantasy, hitowej gry free-to-play, MMORPG z otwartym światem, w nadchodzącej aktualizacji 2.3, która pojawi się 2 lutego. Wraz z nowym simulacrum, Tower of Fantasy będzie świętować swoje pierwsze sześć miesięcy na rynku z ekscytującymi nagrodami i możliwościami dla graczy. Tower of Fantasy zdobyło nagrodę Best for Tablets w Google Play, zostało nominowane do Best Mobile Game na The Game Awards i jest już dostępne za darmo na oficjalnej stronie, a także w App Store, Google Play i za pośrednictwem Steam.

Alyss, kryptonim M-sec 2000, jest nową agentką Sił Specjalnych, której niezrównane talenty i etyka pracy są powszechnie znane w Siłach Bezpieczeństwa. Choć ma naturalny talent do walki, energicznie trenuje, zawsze starając się być lepszą od swoich kolegów. Po uzyskaniu znakomitych wyników w symulacjach, została powołana do udziału w misjach wysokiego szczebla Sił Bezpieczeństwa. Alyss opiera się na atakach mrozu z charakterystyczną bronią, nożami w obcasach, a jej specjalna umiejętność pozwala jej przekształcić się we wróżkę pomocną w sztuce infiltracji.

Materiał prezentujący Alyss.

Aby uczcić sześć miesięcy na rynku, Tower of Fantasy po aktualizacji do wersji 2.3 udostępni graczom Reset Bonusu Top-Up. Dzięki temu gracze otrzymają podwójny bonus przy pierwszym doładowaniu konta. Gracze mogą również wziąć udział w oficjalnym Crowd Creation Project i przesłać swoje kreacje, aby wygrać ekskluzywne nagrody w grze.

Dodaj komentarz