TOWER OF FANTASY – WYSTARTOWAŁA REJESTRACJA WSTĘPNA.

REJESTRACJA WSTĘPNA JEST JUŻ OTWARTA. Globalny start w III kwartale 2022 r.

Level Infinite i Hotta Studio mają przyjemność ogłosić, że nadchodząca gra RPG z otwartym światem, Tower of Fantasy, której globalna premiera przewidziana jest na 3 kwartał 2022 r. na platformy PC i mobilne, jest już otwarta dla wstępnej rejestracji. Fani mogą odwiedzić oficjalną stronę gry, aby wstępnie zarejestrować się na globalną premierę Tower of Fantasy i zdobyć limitowane przedmioty. Ponadto, zainteresowani gracze mogą dodać grę do swojej listy życzeń w sklepie Steam lub Epic Games Store już dziś.

Z okazji premiery Tower of Fantasy będzie można odblokowywać różne poziomy nagród w zależności od liczby wstępnie zarejestrowanych użytkowników. Im więcej osób zarejestruje się w grze, tym bardziej luksusowe będą przedmioty wydane w momencie premiery.

Nagrody za ilość globalnych rejestracji wstępnych:

  • 500,000 graczy: Astra Frame x1, Black Nucleus X2, Wholegrain Bread X10, Gold x2888.
  • 1 milion graczy: Limited Title x1, Black Nucleus X3, Fried Chicken X10, Weapon Battery III X4.
  • 1,5 miliona graczy: Gold Nucleus X3, Avatar:Zeke x1,Sizzling Meat X10, Gold x3888
  • 2 miliony graczy: Jetpack Paint: Orion x1, Gold Nucleus X3, Crispy Grilled Fish x10, Weapon battery III X4
  • 2,5 miliona graczy: Outfit: Star Sand X1, Gold Nucleus X4, Nut Tea X10, Gold X6888.

Tower of Fantasy to wieloosobowa gra RPG z otwartym światem od studia Hotta i wydawcy Level Infinite, charakteryzująca się żywym, inspirowanym anime stylem artystycznym i porywającą scenerią science-fiction. Akcja gry rozgrywa się setki lat w przyszłości na odległej planecie Aida, a w trzecim kwartale 2022 roku gracze z całego świata będą mogli przyłączyć się do emocjonującej akcji.

Głowne cechy:

  • Rozbudowany system tworzenia postaci w Tower of Fantasy pozwala graczom dostosować swojego głównego bohatera tak, aby wyglądał jak oni sami, lub jak ktoś zupełnie inny. Jedynym ograniczeniem jest Twoja własna wyobraźnia!!
  • Tower of Fantasy umożliwia eksplorację rozległego świata Aida, walkę w rozsianych po mapie Ruinach i pokonywanie bossów – wszystko to z grupą przyjaciół lub solo. Gracze mogą tworzyć grupy lub dołączać do nich poprzez światowy kanał.
  • Przemierzaj rozległy otwarty świat w klimacie science-fiction, odkrywając unikalne historie postaci oraz różne rodzaje broni i stylów gry.
  • Walcz w bitwach na epicką skalę, biorąc udział w zróżnicowanych i ekscytujących starciach podczas eksploracji i interakcji z tętniącym życiem światem, wyruszając w swoją podróż

Dodaj komentarz