POWRÓC DO LAT 90-TYCH Z METAL SLUG 1ST & 2ND MISSION DOUBLE PACK NA NINTENDO SWITCH

Double pack zawiera Metal Slug 1st Mission i Metal Slug 2nd Mission w wersji na konsolę Neogeo Pocket Color.

SNK ogłasza, że Metal Slug 1st & 2nd Mission Double Pack zadebiutuje już dziś, 15 września, na konsolach Nintendo Switch, za pomocą Nintendo eShop.

Obejrzyj pełen akcji zwiastun produkcji

Metal Slug 1st & 2nd Mission Double Pack to gra akcji dla pojedynczego gracza, która debiutuje dziś na Nintendo Switch w cenie 14.99 euro. Nowa wersja klasycznych gier zawiera dwie odsłony tej legendarnej serii: Metal Slug 1st Mission, a także 2nd Mission, które dostępne były dotąd jedynie na konsoli Neo geo Pocket Color. Udaj się na pole walki I dokończ swoje misje żołnierzu. Poznaj głęboką, ale prostą mechanikę strzelania, z której znana jest seria Metal Slug. Czasy zgonów po jednym trafieniu minęły, teraz musisz uważać na swój pasek życia, który pozwoli Ci przejść zwycięsko przez postawione przed Tobą wyzwania. Dodatkowo odświeżone METAL SLUG 1ST & 2ND MISSION zawierają nowe funkcje takie jak wznawianie, z miejsca, w którym ostatnio zakończyłeś rozgrywkę, a także cofanie czasu, aby uniknąć przedwczesnej śmierci.

Metal Slug 1st Mission oraz Metal Slug 2nd Mission są częścią pakietu Neogeo Pocket Color Selection Vol.1. Kolekcja ta jest obecnie w sprzedaży i zawiera dziesięć zabójczych gier znanych z NGPC.

Więcej informacji na temat Metal Slug 1st & 2nd Mission Double Pack oraz Neogeo Pocket Color Selection Vol. 1 można znaleźć na oficjalnych stronach produkcji tutaj I tutaj.

Dodaj komentarz