Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Drodzy Czytelnicy,

Z okazji świąt Wielkiej Nocy w imieniu redakcji portalu e-Gildia Graczy chciałbym Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia. Obyście ten czas spędzili szczęśliwie i pogodnie, w gronie rodzinnym, w pokoju i radości. Mam nadzieję, że po świętach spotkamy się w dobrych nastrojach, gotowi do dalszych wirtualnych zmagań.

Z mojej strony chciałbym bardzo podziękować za Waszą obecność. Od powstania serwisu w dniu 8 stycznia 2017 r. poczyniliśmy ogromne postępy. Aż chciało się wrócić po dłuższym ograniczeniu aktywności :-). Na szersze podsumowania może jeszcze przyjdzie czas, a na tę chwilę chciałbym tylko powiedzieć, że moja motywacja do dostarczania wartościowych treści wzrosła jeszcze bardziej niż dotychczas.

Ponieważ wiele osób (podobnie jak ja) lubi sobie zerknąć na zestawienia statystyczne, poniżej przedstawiam małą próbkę. Aby uzmysłowić sobie, jak bardzo do przodu ruszyliśmy w ciągu ostatniego roku, przedstawiam porównanie liczby użytkowników w I kwartale 2017 i 2018 roku na eGG z Google Analytics. Warto dodać również, że w miesiącu marcu po raz pierwszy w historii serwisu osiągnęliśmy łączną liczbę unikalnych użytkowników powyżej 2000, i to pomimo problemów technicznych w dniach 13-15 marca. Nasza oglądalność systematycznie rośnie, co bardzo dobrze rokuje na przyszłość.

Porównanie ruchu użytkowników w I kwartału 2017 i 2018 roku na eGG.
Porównanie ruchu użytkowników w I kwartału 2017 i 2018 roku na eGG.

Można wiele mówić, ale zostawmy dłuższe przemowy na inną okazję. Tymczasem raz jeszcze życzę wszystkim Wesołego Alleluja i do zobaczenia po świętach!

Dodaj komentarz