Wróć na front dzięki nowemu DLC do Partisans 1941 „Back Into Battle”

Nowa zawartość obejmuje dodatkowe tryby gry, elementy piaskownicy i jeszcze więcej funkcji

Hamburg/Moskwa, 23 kwietnia 2021 – Developer Alter Games i wydawca Daedalic Entertainment ogłaszają duże rozszerzenie do swojej popularnej gry RTT Partisans 1941. DLC o nazwie Back Into Battle ukaże się 29 kwietnia na Steamie i doda do gry elementy sandboksowe, w tym dwa nowe tryby, konfigurowalne scenariusze i wiele więcej.

Nowy zwiastun rozgrywki

Partisans 1941 – Back Into Battle rozszerza główną grę o nowe funkcje i tryby rozgrywki, które zwiększają regrywalność. W trybie Missions gracze wybiorą własny zespół partyzantów oraz ich umiejętności i wyposażenie, aby zmierzyć się na różnorodnych mapach. Pięć znanych lokacji jest dostępnych dla każdego, kto posiada główną grę, a posiadacze DLC otrzymają dodatkowo dostęp do siedmiu ekskluzywnych misji. Tylko w DLC znajduje się nowy tryb Heroic Defense, czyli scenariusz obrony przed falami wroga, który oferuje dodatkowe wyzwania dla fanów gatunku.

DLC Back Into Battle obejmuje:

  • Tryb Missions: nowe wzywania w siedmiu nowych lokacjach.
  • Nowe scenariusze i możliwości modyfikacji: wybierz drużynę partyzantów, ich umiejętności i wyposażenie.
  • Tryb Heroic Defense: Nowy tryb obrony przez falami wroga dla najlepszych przywódców.
  • Dodatkowe dialogi pomiędzy partyzantami, dające wgląd w ich osobowości. 

Partisans 1941 to skradanka taktyczna w nowym stylu, rozgrywająca się na froncie wschodnim II wojny światowej. Zawiera taktyczną walkę drużynową, elementy skradanki, rozwój postaci i zarządzanie zasobami. Przejmij kontrolę nad tytułowymi partyzantami – odważną grupą bojowników ruchu oporu, walczącą z nazistowską okupacją za liniami wroga. Gracze mogą rekrutować żołnierzy i cywilów jako wyjątkowych sojuszników, aby stawić czoła różnym wyzwaniom: od skoncentrowanego sabotażu po rozległe ataki na niemieckie linie zaopatrzenia. Rozbudowywalna baza w głębi lasu służy jako centrum między misjami, aby uzbroić i ulepszyć oddziały partyzantów, zarządzać i dystrybuować zasoby oraz odpoczywać.

Poniżej zwiastun premierowy Partisans 1941.

O grze:

  • Skradanka taktyczna w innowacyjnym stylu: Połączenie elementów walki, skradanki, zasadzek i różnego rodzaju przedmiotów specjalnych, którymi można siać zamęt w szeregach wroga. Każdy gracz wybierze własny sposób na realizację poszczególnych misji.
  • Dowodzenie nad oddziałem partyzantów: Zadaniem graczy będzie nie tylko stworzenie oddziału z wybranych partyzantów, ale także awansowanie ich na kolejne poziomy i wykorzystywanie mocnych stron poszczególnych postaci, aby znaleźć najlepsze rozwiązania w różnych sytuacjach.
  • Życie w partyzantce: Między kolejnymi misjami gracze uczestniczą w codziennym życiu partyzantów – w budowaniu bazy, przygotowaniach do kolejnych zadań i zdobywaniu zasobów, które zapewniają przetrwanie, dbaniu o motywację żołnierzy, eksplorowaniu pobliskich terenów, wyszukiwaniu słabych punktów wroga, organizacji potyczek…
  • II wojna światowa z nowej perspektywy: Gracze poznają historię zagorzałego oporu przeciwko niemieckim okupantom na froncie wschodnim, poznają historię i motywację osób dołączających do ruchu – zarówno wojskowych, jak i cywilów.

Gra Partisans 1941 tworzona jest przez rosyjskie studio Alter Games i wydawana przez niemieckie studio Daedalic Entertainment. Partisans 1941 – Back Into Battle ukaże się 29 kwietnia na Steamie.

Dodaj komentarz