Lord of the Rings: Gollum na The Game Awards 2021

Gollum czy Sméagol, kto zdobędzie przewagę w przygodzie stealth-action? LotR: Gollum zadebiutuje na PC oraz konsolach w 2022 roku

Hamburg, 10 grudnia, 2021 – Daedalic Entertainment oraz NACON prezentują nowy zwiastun ich długo wyczekiwanego The Lord of the Rings™: Gollum™. Klip został wyemitowany podczas tegorocznej edycji The Games Awards, a jego tematem przewodnim jest walka między dwiema osobowościami, Sméagolem i Gollumem. The Lord of the Rings™: Gollum™ oferuje zupełnie nową perspektywę, pozostając wiernym wizji przedstawionej we Władcy Pierścieni. Gra zadebiutujr na PC, PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch, w 2022 roku.

Zupełnie nowy zwiastun prezentujący Golluma/Sméagola w starciu z paczką „wstrętnych, brudnych orków”

The Lord of the Rings™: Gollum™ to oparta na fabule przygodowa gra akcji, w której gracze wcielają się w Golluma, aby odzyskać swój cenny utracony pierścień. Muszą się wspinać, skakać i przemykać przez niebezpieczne obszary, unikać złapania i starać się zachować przewagę. Gollum jest zręczny i przebiegły, ale także rozdarty przez swoją rozdwojoną osobowość. Od Ciebie zależy, czy ciemniejsza strona Golluma przejmie kontrolę, czy też pozostanie iskierka rozsądku w tym, co kiedyś było Sméagolem.

The Lord of the Rings: Gollum zostanie wyprodukowane przez Daedalic Entertainment przy oficjalnej współpracy z Middle-earth Enterprises i wydane wspólnie przez Daedalic i NACON.

Dodaj komentarz