Zmierz się z Conanem Barbarzyńcą w darmowym konkursie przygodowym!

Dzięki specjalnemu scenariuszowi typu „Wybierz własną przygodę”, gracze mają możliwość kształtowania własnej historii.

Heroic Signatures, spółka należąca do Funcom (IP), ma przyjemność zaoferować fanom Conana Barbarzyńcy wyjątkową okazję do zanurzenia się w Erze Hyboryjskiej. W nowej, darmowej przygodzie tekstowej dostępnej bezpośrednio na stronie Heroic Signatures, gracze mogą sprawdzić swój spryt i odwagę w spotkaniu z Conanem Barbarzyńcą.

Na czym polegać ma konkurs przygodowy?

Śmiałkowie, którym uda się zyskać przychylność Conana, otrzymają link, pod którym będą mogli zarejestrować się i wygrać wspaniały nowy, pełnowymiarowy plakat mapy Hyborian Age, stworzony przez utalentowaną artystkę Francescę Baerald.

Funcom opublikował również niedawno aktualizację Age of War – Chapter 2 do swojej gry z otwartym światem Conan Exiles, która zawiera znaczące ulepszenia i zmiany w systemach gry, takich jak łupy i czystki. Podobnie jak w przypadku każdego rozdziału, zawiera ona nową przepustkę bojową pełną skórek, pancerzy, broni, elementów budynków i nie tylko.

Założenia nowej przygody z Conanem

Nowa przygoda tekstowa jest ściśle związana z Conan Exiles. Inspirowana klasycznymi przygodami typu „Wybierz własną przygodę„, rozgrywa się w obrębie Dusky Coil Inn, lokacji z Conan Exiles, ale pozwala graczom na wpisanie dowolnej akcji, którą chcą wykonać.

Współpracując z deweloperem i pisarzem Lo Terrym, Heroic Signatures pragnie zrównoważyć niektóre swobody sztucznej inteligencji z dostosowanymi scenariuszami i postaciami ze świata Conana. Gracz może próbować robić, co tylko zechce, ale dziwne i frywolne zachowanie wywoła pogardę samego Conana i zmniejszy szanse na wygraną w konkursie. Gra jest przesiąknięta wszystkimi opowieściami Roberta E. Howarda, a także dodatkową wiedzą w uniwersum Conana, tworząc zabawne doświadczenie
dla każdego, kto chce zanurzyć się w Erze Hyboryjskiej.

Conan Barbarzyńca – konkurs to nie wszystko

Podczas gdy oficjalna strona Conana otrzymuje odświeżenie swoich barw wojennych, nowe przygody Conana czekają na każdym kroku. Zagraj w przygodę tekstową i dołącz do konkursu, zanim 27 października ukaże się 3. numer komiksu Conan, a 26 października wystartuje nowa comiesięczna seria cyfrowych opowiadań Conan.

Tekstowa przygoda Conana dostępna już teraz na stronie Heroic Signatures.

Dodaj komentarz