GHOSTBUSTERS: SPIRITS UNLEASHED OTRZYMUJE PIERWSZE DARMOWE DLC JUŻ DZIŚ.

Ghostbusters: Spirits Unleashed, pełna akcji gra wideo typu 4v1 hunt or haunt od ekspertów asymetrycznego multiplayera z IllFonic, wydaje pierwsze DLC 31 stycznia 2023 roku. To napakowane DLC jest DARMOWE z zakupem oryginalnej gry dostępnej na PC/Epic Games Store, PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S i Xbox One.

Najważniejsze informacje:

  • Nowa mapa – The Facility. The Facility zostało zamknięte na dobre w późnych latach 80-tych i zostało niedawno zakupione przez prywatną grupę inwestorów, którzy mają plany renowacji i ponownego otwarcia obiektu. Niestety dla nich, jest on nękany przez duchową aktywność, a ekipy budowlane odmawiają wejścia do tego nawiedzonego ośrodka zdrowia. Dyrektor projektowy Illfonic, Jordan Mathewson dzieli się tym, co sprawia, że gra na tej mapie jest wyjątkowa: „Wygląd, w którym ta przestrzeń gry jest zużyta przez czas, daje graczom wyjątkowe uczucie w porównaniu z naszymi obecnymi lokalizacjami pracy [mapami]. Robotnicy budowlani są cywilami i rozpoczęli renowację tego obiektu, niestety odkryli oni, dlaczego został on przed laty opuszczony. Zróżnicowane korytarze połączone ze średniej wielkości pomieszczeniami są budowane piętrowo, aby zapewnić unikalne, bardziej intymne doświadczenie gry z bardziej przerażającą estetyką. Będzie kilka ciekawych sposobów na wykorzystanie tych nowych obszarów na tej mapie na korzyść każdego gracza, Pogromcy Duchów lub Ducha.
  • Nowy typ ducha – Glutton, w tym Muncher oraz dwa dodatkowe warianty. Natychmiast rozpoznawalny, Muncher, jest ulubionym i najczęściej pożądanym przez fanów Duchem. Jeśli jesteś entuzjastą nawiedzania, to nie będziesz zawiedziony, gdy dostaniesz w swoje ręce ten psotny typ ducha.
  • Dodatki do remizy. Gracze zobaczą nowe opcje dostosowywania postaci, sprzęt taki jak Belt Gizmo i Disruptor Pylon, wraz z ulepszeniami w mocowaniach sprzętu i nie tylko.
  • Rozgrywka. Zespół ciężko pracował nad poprawą matchmakingu w grze. Ulepszono również wszystkie boty w grze, te nawiedzające Cię i te pomagające Ci w zwalczaniu duchów.

Dodatkowo IllFonic planuje wypuszczać podobne DLC Drops w każdym kwartale 2023 roku za darmo, oprócz ciągłych łatek Quality of Life wspierających Ghostbusters: Spirits Unleashed.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.GhostbustersSU.com, a także na kanałach Instagram, Twitter i Facebook.

Dodaj komentarz