Unrailed! pojawi się 9 września w programie Steam Early Access

Daedalic Entertainment i Indoor Astronaut ogłaszają także zamknięte beta-testy, trwające od teraz do wydania gry na Steamie.

Hamburg, Niemcy – 8 sierpnia 2019: Daedalic Entertainment i niezależne szwajcarskie studio Indoor Astronaut zapowiadają premierę kolejowej gry konstrukcyjnej Unrailed! 9 września w programie Steam Early Access. W Unrailed! drużyna graczy ma za zadanie doprowadzić pędzący pociąg bezpiecznie do stacji, kładąc tory w nieograniczonych, proceduralnie generowanych światach. Muszą zmierzyć się z wrogim otoczeniem i jego mieszkańcami o nie zawsze czystych zamiarach. Gra posiada kooperacyjny tryb (online i kanapowy) oraz tryb rywalizacji online.

Gracze mogą dołączyć do zamkniętych beta-testów, które rozpoczynają się dziś i trwają do 9 września. Szczegóły znajdują się na Discordzie.

Unrailed! wymaga ogromnej koordynacji i komunikacji wewnątrz drużyny. Od początku każdy gracz musi przejąć inne zadania, aby nie stać kolegom na drodze – pociąg na pewno się nie zatrzyma! W trybie natychmiastowym trzeba usuwać przeszkody terenu, zbierać zasoby, ulepszać pociąg i bronić się przed dziwnymi kreaturami, które chcą nam przeszkodzić. Tryb „endless” jest przeznaczony dla 2-4 graczy, posiada różne poziomy trudności i zapewnia niemal niekończącą się rozrywkę, a w trybie PvP
mogą rywalizować ze sobą dwie drużyny graczy.

Główne cechy gry:

  • niemożliwy do zatrzymania pociąg i generowany proceduralnie świat gry,
  • różnorodne krainy, bohaterowie i zadania,
  • tryb „endless”: ciągle nowe wyzwania o różnym stopniu trudności,
  • tryb kooperacji: sieciowy oraz lokalny dla 4 graczy,
  • tryb rywalizacji: dwie drużyny po dwóch graczy każda rywalizują w układaniu torów – wygrywa
    drużyna, która pierwsza doprowadzi pociąg do stacji.
    Więcej informacji na stronie gry.

Dodaj komentarz