Aktualizacja Fernbus Coach Simulator wprowadza liczne ulepszenia

Paderborn, Niemcy – 9 sierpnia 2019 – Wydawca Aerosoft i TML-Studios ogłaszają najnowszą aktualizację do Fernbus Coach Simulator, czyli popularnej symulacji ruchu autobusowego na trasach międzymiastowych. Dzięki współpracy z FlixBus, gra ukazuje codzienne życie kierowcy autobusu, pokonującego setki kilometrów po niemieckich autostradach i po drogach wiernie odwzorowanych miast.

Dzisiejsza aktualizacja naprawia błędy i wprowadza ulepszenia wydajności oraz fizyki pojazdów, co wpływa na jeszcze bardziej realistyczną symulację ruchu w grze. Update obejmuje zarówno Fernbus Coach Simulator, jak i wszystkie dotychczasowe rozszerzenia gry. Autobusy MAN Lion’s Coach i Lion’s Coach C z gry podstawowej, jak i autobusy z kolejnych DLC, jak Neoplan Skyliner, ComfortClass HD i VDL Futura FHD2, otrzymują znacznie ulepszoną fizykę jazdy, m.in. na nowo obliczono opór powietrza, zmieniono fizykę skrzyni biegów i zachowanie opon na krawężnikach. Wszystkie te zmiany pozwalają na znacznie lepsze odczuwanie wielkości i ciężaru pojazdów przez gracza.

Dodatkowo poprawiono tekstury pojazdów, budynków i ulic w zależności od ich powierzchni i materiału, dzięki czemu świat gry stał się jeszcze bardziej realistyczny. Także menu dźwięku otrzymało nowe, szczegółowe opcje. Pełna lista zmian dostępna jest tu. Aktualizacja pojawi się w grze 9 sierpnia o 16.

Dodaj komentarz