Mordestwo powraca do menu: Godlike Burger pojawi się na PC już 21 kwietnia

Zostań kosmicznym szefem kuchni i ugotuj swoich klientów i załóż najlepszą burgerownię w drodze mlecznej.

Koneserzy niestandardowych potraw i gier z gatunku zarządzania biznesem już 21 kwietnia będą mogli wyruszyć na kulinarną przygodę, jakiej jeszcze nie było, w szalonym symulatorze gotowania Godlike Burger. Gracze dostaną możliwość zamordowania i zamienienia swoich klientów w przepyszne składniki, jednocześnie rozwijając swój biznes i szukając przepisu na najwspanialszego burgera w galaktyce w tej pełnej mrocznego humoru grze na PC. Wersje na konsole PlayStation, Xbox i Nintendo Switch zostaną wydane w późniejszym terminie.

W grze Godlike Burger gracze wcielają się w postać ekscentrycznego szefa kuchni, którego najcenniejszymi składnikami są jego klienci – kosmici. Dąży on do stworzenia najsmaczniejszych i najbardziej niezwykłych burgerów we wszechświecie przemierzając galaktykę w latającej kosmicznej jadłodajni w poszukiwaniu nowych inspiracji. Gracze muszą zdobywać nowe składniki (to znaczy: zwabiać klientów w pułapki, a następnie zamieniać ich w kotlety), zarządzać swoją restauracją i unikać złapania. Dostosowując się do preferencji klientów w zakresie różnych rodzajów mięsa, ulepszając kuchnię i swoje menu, poprawiają reputację swojej restauracji dzięki czemu mogą pozwolić sobie na podróże na nowe planety. Nie powinni jednak pozostawać zbyt długo w jednym miejscu, ponieważ kosmiczna policja zawsze wypatruje szalonego kucharza z zakrwawionym tasakiem.

Główne cechy:

  • Zabij swoich klientów za pomocą szeregu ukrytych pułapek lub starego, dobrego tasaka do mięsa! Ich pyszne mięso jest przecież Twoim specjalnym składnikiem.
  • Przyrządzaj najlepsze burgery i zamień swoją nędzną burgerownię w najsłynniejszą restaurację we wszechświecie.
  • Ulepsz swoją kuchnię i dowiedz się, co lubią poszczególne rasy obcych – odkryj sekret idealnego burgera.
  • Poznaj galaktykę i jej światy. Do odkrycia są różne gatunki obcych oraz ich indywidualne mocne i słabe strony.
  • Nie daj się złapać! Nie zostawiaj świadków i nie wzbudzaj podejrzeń policji, sprytnie  planując swój następny ruch.

Godlike Burger zostanie wydany na Steam, GOG.com and Epic Game Store 21 kwietnia.

Dodaj komentarz