Call of Duty: WWII – Screeny i informacje

Długo oczekiwane opamiętanie

Po licznych słowach krytyki ze strony fanów dotyczących utraty przez serię tożsamości Activision zapowiedziało powrót do korzeni. Ostateczne potwierdzenie tych zamysłów otrzymaliśmy już wczoraj. Call of Duty: WWII ma przywrócić serii jej dawny realizm i skierować ku klasycznym działaniom wojennym w miejsce udziwnionych elementów mechaniki, irytujących graczy.

Co nas czeka w Call of Duty: WWII?

Akcja tej części przeniesiona zostanę na tereny Normandii, miejsce sławetnego desantu aliantów, który przechylił szalę zwycięstwa na stronę przeciwników Osi. Pojawić się mają naturalnie także inne miejsca bitew. Zaś sama historia opowiadać ma o braterstwie broni prostych ludzi, którzy walczą o utrzymanie wolności w świecie na skraju tyranii – jak głosi Gamepur. Osobna kampania przewidziana została także dla trybu samodzielnej kooperacji, która ma pojawić się w grze.

Prezentacja i pierwsze grafiki

Na oficjalnej stronie znajduje się licznik odmierzający czas do streamu z  ze światowej prezentacji produktu, która odbędzie się 26. kwietnia. Na półkach sklepowych natomiast Call of Duty: WWII pojawić się ma 3. listopada.

Ta sama strona posłużyła również twórcom na przemycenie kilku screenów, które mogą stanowić punkt wyjścia do dalszych spekulacji na temat tytułu. Więcej dowiemy się zapewne podczas owej prezentacji, czyli już za kilka dni.

Call of Duty: WWII

Dodaj komentarz

1 Comment