Far Cry 5 konkurs organizowany przez CD-Action

Uprzejmie donosimy, iż portal cdaction.pl organizuje wart uwagi konkurs dla fanów serii Far Cry. Celem popularyzacji części piątej, której premiera odbędzie się już 27 marca, przygotowano zestaw gadżetów do rozdysponowania dla uczestników zabawy.

Far Cry 5 konkurs z nagrodami!

Zgodnie z informacją w ogłoszeniu:

Zadaniem konkursowym jest stworzenie własnej postaci, która mogłaby wystapić w Far Cry’u 5. Praca konkursowa może przyjąć formę rysunku lub zdjęcia w odpowiednio wystylizowanym stroju. Dołączcie do tego imię i krótką historię postaci. Liczy się oryginalność i pomysłowość, choć poczucie humoru też nie zaszkodzi.

Czas na wysyłanie zgłoszeń macie do końca dnia 30 marca (tj. do godziny 23:59). Wysłać można jedno zgłoszenie. Wyniki zostaną opublikowane w ciągu następnych 3-5 dni roboczych.

Szczegółowe dane, w tym listę gadżetów do wygrania wraz z ich zdjęciami, odnajdziecie w ogłoszeniu na stronie CD-Action.

Zainteresowanych natomiast szerzej ostatnimi przedpremierowymi nowinkami na temat Far Cry 5 odsyłam do wczorajszego artykułu, w którym odnajdziecie najnowszy gameplay oraz porównania graficzne produkcji na różnych platformach sprzętowych.

Dodaj komentarz

1 Comment