Glitchpunk trafi do wczesnego dostępu z Nową Baltią jako pierwszym grywalnym miastem.

Udaj się na neonowe ulice brutalnej cyberpunkowej przyszłości I zmierz się z gangami, kultami oraz szemranymi korporacjami świata Glitchpunk

Hamburg, Niemcy – 28 Lipca, 2021 – Wkrocz na ogarnięte chaosem ulice Nowej Baltii! Czy masz to, czego potrzeba, aby poradzić sobie z szaleństwem niezrównoważonego świata? Glitchpunk, gra utrzymana w cyberpunkowym klimacie i oldskulowym stylu GTA 2, która ma trafić do Steam Early Access 11 sierpnia 2021 r., zawierać będzie terytorium New Baltia jako pierwsze grywalne miasto w grze, zapewniając około ośmiu godzin rozgrywki. A to tylko początek, nie potrwa długo zanim do Glitchpunk trafi więcej treści.

Pierwotnie planowany na premierę Outpost Texas trafi do gry po około miesiącu od pojawienia się gry we wczesnym dostępie, wraz z pierwszą dużą aktualizacją dodając do gry kolejne sześć do ośmiu godzin rozgrywki. Twórcy gry, studio Dark Lord, zadecydowali, że w trosce o najwyższy poziom produkcji postanowili poświęcić niewielką dodatkową ilość czasu na rozwiniecie dostatecznie drugiego miasta.

Zobacz najnowszy zwiastun Glitchpunk

Glitchpunk to gra akcji z widokiem top-down, w której gracze mogą strzelać, bić się na pięści, jeździć pojazdami, kraść, a także skradać się przez przesiąknięty neonowymi kolorami świat pełen gangów I wrogo nastawionych kultów. Jednak Glitchpunk to nie tylko wybuchy I strzelaniny, ta gra opowiada także fascynującą historię o ksenofobii, religii I Transhumanizmie. Możesz wpływać na otaczający cię świat, nawiązywać nowe przyjaźnie, stawiać czoła większej liczbie wrogów niż jesteś w stanie zliczyć i być może, przekształcić nienawiść w uczucie.

Wczesny dostęp Glitchpunka wystartuje z Nową Baltią jako pierwszym grywalnym miastem, Outpost Texas natomiast trafi do gry w ciągu następnych trzech, do czterech tygodni. Jeszcze w fazie early access do gry trafią dwa kolejne terytoria – Neo Tokyo, a także Moscow. W każdym z powyższych miast natkniemy się na unikalne gangi, bohaterów niezależnych, a także porywającą historię. Zachęcamy do śledzenia kolejnych aktualizacji na temat Glitchpunk. Dokładna mapa rozwoju zostanie udostępniona wkrótce po premierze gry w Steam Early Access.

W Glitchpunk gracz wcieli się w rolę wadliwego androida, który walczy z własnym programowaniem i rzuca wyzwanie tyrańskim rządom i megakorporacjom w dystopijnej przyszłości. Będzie musiał wytyczyć własną ścieżkę, odwiedzając nękane narkotykowymi gangami, agresywną policją i nieodpowiedzialnymi kierowcami miasta. Wszystko to sprawia, że każda misja staje się kompletnie nieprzewidywalna. Do walki z wrogami służą nie tylko bronie do walki wręcz i dalekiego zasięgu, ale także kradzione auta i najnowsze technologie, którymi można ulepszyć własne ciało.

Cechy gry:

  • Brutalna akcja z widokiem top-down oraz potężny arsenał broni.
  • System hakowania umysłów przechodniów i wpływania na różne przedmioty.
  • Różne możliwości przemieszczania się, w tym pociągi, czołgi, motory, autobusy, ciężarówki i, oczywiście, masa samochodów.
  • Gorączkowe pościgi policyjne i 10 poziomów eskalacji chaosu.
  • 12 gangów z własnymi historiami, zadaniami i kulturą.
  • 4 różne od siebie miasta, od odległych zakątków USA poprzez cyberpunkowy Związek Radziecki, pogrążony w postnuklearnej zimie.
  • Dojrzała historia o kilku zakończeniach.
  • Rzadki mix stylów, z dwuwymiarowymi sprite’ami w trójwymiarowym środowisku.
  • Własne stacje radiowe, grające muzykę z całego świata i emitujące absurdalne reklamy.

Dodaj komentarz