Startuje zamknięta BETA New World od Amazon Games

Posiadacze pre-orderów zaproszeni do Aeternum przed premierą gry 31 sierpnia. Streamerzy Twitch poprowadzą swoje zespoły do walki o chwałę I liczne nagrody.

20 lipca, 2021 – New World, mające swoją premierę w sierpniu MMO od Amazon Games, już dziś wkracza w fazę zamkniętej bety. Beta potrwa do 2 sierpnia I daje graczom szansę zwiedzić tajemniczą wyspę Aeternum przed premierą gry, która odbędzie się 31 sierpnia.

Poniżej zwiastun zamkniętej bety New World.

Zamknięta beta New World dostępna jest dla każdego kto zamówił grę przedpremierowo. Pre-ordery dostępne są przez Amazon.com oraz Steam. Cena gry w standardowej wersji wynosi 142.99 PLN, w wersji delux zaś 179.99 PLN, New World nie zawiera abonamentu miesięcznego. Gracze mogą także zapisać się pod tym linkiem by mieć szansę zostać losowo wybranym do udziału w zamkniętych testach.

New World to MMO osadzone w otwartym świecie, w którym gracze zmierzą się z nawiedzonym pustkowiem tajemniczej wyspy Aeternum. Sukces w New World zależy nie tylko od zdolności graczy do pokonania kompanii rywali, ale także mrocznej duszy samego Aeternum, ponieważ na wyspie czyhają nieumarłe legiony, chcące usunąć żywych z miejsca ich rządów. Ogromne oblężenia, wymagające ekspedycje, porywające inwazje nie z tego świata I różnorodność środowiska naturalnego, to, to co wyróżnia New World.

W czasie trwania zamkniętej bety nieustraszeni streamerzy Twitch poprowadzą swoje zespoły do walki w bitwie o Nowy Świat. Do zaciętej rywalizacji staną Gronkh, JoshOG, Naguura, Sacriel, Smashley oraz

Zerator, zawalczą oni o dominację w Aeternum wypełniając różnorodne cele I zdobywając punkty dla swoich drużyn. Każdy członek zwycięskiej drużyny otrzyma 100 kopii New World do rozdania swojej społeczności, a także specjalne Twitch Dropy, które będą mogli uruchomić na swoich kanałach po premierze New World 31 sierpnia.

W zamkniętej becie gracze zostaną wprowadzeni do świata Aeternum, ogromnej, magicznej krainy, która przeciągnęła odkrywców z całego świata. New World oferuje solidną zawartość PvP oraz PvE, taką jak:

  • Ekspedycje: 5-osobowe instancjonowane dungeony, które zabiorą graczy w najdalsze I najgłębsze zakątki wyspy, gdzie zmierzą się ze śmiertelnymi wrogami i odkryją sekrety wyspy.
  • Wojny: Ogromne oblężenia, w których może wziąć udział, aż do 100 graczy na raz. Wynik każdej z wojen determinuje, która kompania kontroluje podbite terytoria lub wioski, a także zasoby, których one dostarczają.
  • Napady na posterunki: Zespoły złożone z 20 graczy z dwóch konkurujących frakcji walczą o kontrolę nad fortyfikacjami I zasobami w instancjonowanej bitwie łączącej doznania PvE oraz PvP
  • Inwazje: Szalone armie Aeternum od czasu do czasu porywają swoje siły do ataku na kontrolowane przez graczy terytorium. Takie inwazje wymagają udziału 50 graczy najwyższego poziomu zgrupowanych dla wspólnej walki i zwalczania fal atakujących potworów.

Walka w New World oparta jest na umiejętnościach I instynkcie gracza. Pozycja, wyczucie czasu I celowanie mają ogromne znaczenie, niezależnie od tego, czy gracze zmierzą się z rywalami czy niebezpieczeństwami świata. Bezklasowy rozwój postaci, w którym styl walki definiowany jest przez wybór broni, a także rozbudowane rzemieślnictwo pozwalają każdemu eksplorować świat New World na swój własny, unikalny, sposób – od bycia najlepszym kowalem na serwerze po wyrobienie sobie sławy nieustępliwego wojownika.

Więcej informacji o New World dostępne jest pod adresem https://newworld.com a także na kanałach Twitch, Facebook, Twitter oraz Instagram gry.

Dodaj komentarz