Gramy! Kampania Tzar: Ciężar Korony (misja V)

Kampania Tzar: Ciężar Korony
Solucja

Misja V

Fabuła

Po odbudowaniu zamku w Keanor, Ghiron zaproponował Sartorowi wysłanie Woolina w rejon Księżycowych Pól, aby rozprzestrzenił wieść o powrocie syna Króla Roana i odbudowaniu starej stolicy. Sartor wiedział, że bez wsparcia ludzi z Keana jego sprawa jest przegrana. Tak więc pewnego ranka Woolin wziął ze sobą kilku ludzi i wyruszył. Po niedługim czasie stanął przed Lordem Valorem.

Opis przejścia

Na początek Woolin musi przejść się po czterech osadach, które przyłączą się do nas i będą stanowiły zaplecze surowcowe. W tym czasie Valor niech rusza na południe do krasnoludów. Tam otrzyma zadanie – wybić orków, które zamelinowały się przy złożach złota. Nie jest to zbytnie wyzwanie, a za jego wykonanie otrzymamy nagrodę (magiczna tarcza lub oddział krasnoludów, do wyboru). Dosyć szybko należy zbudować blisko zamku Valora wszystkie podstawowe budowle i rozpocząć rekrutację wojsk. Im bardziej będziemy się sprężać, tym lepiej dla nas, bo z czasem wróg znacznie się rozwinie.

Kiedy już będziemy mieli dosyć silną armię, ruszamy do ataku. Ze względu na niewielkie odległości, możemy uzupełniać straty świeżymi wojownikami. Głównym atutem nieprzyjaciela są strażnice i to je należy zniszczyć w pierwszej kolejności. Gdy już wbijemy klin we wrogie fortyfikacje, zamek stanie dla nas praktycznie otworem.

Dodaj komentarz