Gramy! Kampania Tzar: Ciężar Korony (misja V)

Kampania Tzar: Ciężar Korony
Solucja

Misja V

Fabuła

Po odbudowaniu zamku w Keanor, Ghiron zaproponował Sartorowi wysłanie Woolina w rejon Księżycowych Pól, aby rozprzestrzenił wieść o powrocie syna Króla Roana i odbudowaniu starej stolicy. Sartor wiedział, że bez wsparcia ludzi z Keana jego sprawa jest przegrana. Tak więc pewnego ranka Woolin wziął ze sobą kilku ludzi i wyruszył. Po niedługim czasie stanął przed Lordem Valorem.

Opis przejścia

Na początek Woolin musi przejść się po czterech osadach, które przyłączą się do nas i będą stanowiły zaplecze surowcowe. W tym czasie Valor niech rusza na południe do krasnoludów. Tam otrzyma zadanie – wybić orków, które zamelinowały się przy złożach złota. Nie jest to zbytnie wyzwanie, a za jego wykonanie otrzymamy nagrodę (magiczna tarcza lub oddział krasnoludów, do wyboru). Dosyć szybko należy zbudować blisko zamku Valora wszystkie podstawowe budowle i rozpocząć rekrutację wojsk. Im bardziej będziemy się sprężać, tym lepiej dla nas, bo z czasem wróg znacznie się rozwinie.

Kiedy już będziemy mieli dosyć silną armię, ruszamy do ataku. Ze względu na niewielkie odległości, możemy uzupełniać straty świeżymi wojownikami. Głównym atutem nieprzyjaciela są strażnice i to je należy zniszczyć w pierwszej kolejności. Gdy już wbijemy klin we wrogie fortyfikacje, zamek stanie dla nas praktycznie otworem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *