Hidden Deep: Odkryj przeraźliwe sekrety ukryte pod powierzchnią morza już na początku 2022 roku

Długo wyczekiwany survival horror Hidden Deep zadebiutuje w Steam Early Access 24 stycznia 2022

Wydawca Daedalic Entertainment i deweloper Cogwheel Software z radością ogłaszają, że ich, osadzony głęboko pod dnem morza w opuszczonym ośrodku badawczym i klaustrofobicznym systemie tuneli, thriller science-fiction Hidden Deep zostanie wydany we wczesnym dostępie na Steam 24 stycznia, 2022 Gracze mogą już teraz sprawdzić zamkniętą betę w ramach testów Steam.

Od dziś testerzy będą mogli również współpracować ze swoimi przyjaciółmi, aby po raz pierwszy eksplorować rozległe poziomy w dedykowanych misjach kooperacyjnych! Testy Beta potrwają do 3 stycznia 2022 r. do godziny 19:00 CET.

Najnowszy pełen akcji zwiastun

W Hidden Deep gracz poprowadzi ekipę czterech naukowców do tajemniczego kompleksu badawczego, znajdującego się 1,6 km pod powierzchnią oceanu. Zadaniem ekipy jest wyjaśnienie zagadkowego zniknięcia członków poprzedniej misji badawczej. Atmosfera gry czerpie inspiracje z mrocznych tytułów science fiction z lat 80. i 90.

Aby zbadać głębiny I odnaleźć zaginionych badaczy, gracze mają do dyspozycji różnorodne narzędzia. Muszą nauczyć się operować hakiem, tak by uniknąć upadku z dużej wysokości, używać dronów do skanowania ogromnych systemów jaskiń, obsługiwać ciężkie maszyny, które pozwolą zbadać nowe obszary stacji badawczej i używać ładunków burzących, aby przebijać się do nowych tuneli. przede wszystkim jednak, nie mogą dać się pożreć mieszkańcom obiektu (w tym członkom własnej załogi!).

Wraz z dzisiejszą aktualizacją beta, gracze w ramach testów mogą współpracować ze znajomymi, biorąc udział w określonych kooperacyjnych wyzwaniach. Będą musieli stawić czoła licznym wyzwaniom w ramach kooperacji lokalne lub dzięki Steam remote play.

Kluczowe cechy:

  • Wciągająca historia składająca hołd wielu klasycznym grom i filmom z lat 80 i 90, takim jak seria Obcy, Coś, czy pierwszy Half-life
  • Arsenał narzędzi – od haków i skanerów po drony, broń i ciężki sprzęt.
  • Ponad 20 godzin rozrywki w trybie fabularnym
  • Tryb wyzwań.
  • Lokalny tryb kooperacyjny I kooperacja za pomocą Steam remote play (Współpraca online zostanie wprowadzona do gry w fazie wczesnego dostępu)

Hidden Deep zadebiutuje na Steam w ramach wczesnego dostępu już 24 stycznia 2022.

Dodaj komentarz