Lost Ark: MMOARPG od Amazon Games i Smilegate RPG trafi do Europy 11 lutego

Zwiastun z rozgrywką, który zadebiutował na scenie podczas The Game Awards, jest ostatnią odsłoną serii YouTube „Bohaterowie Arkesii” i zawiera materiały z gry przedstawiające dynamiczną walkę i zachwycające otoczenie.

Amazon Games i Smilegate RPG ogłaszają, że długo wyczekiwane MMOARPG Lost Ark wystartuje 11 lutego 2022 roku na PC za pośrednictwem Steam. Gracze, którzy kupią Founder’s Pack*, otrzymają dostęp do gry od 8 lutego.


Lost Ark to popularna darmowa gra online produkcji Smilegate RPG z milionami aktywnych graczy w Korei, Rosji i Japonii. W Lost Ark gracze mają szansę zwiedzić rozległy i różnorodny świat Arkesii, a ich misją jest odnaleźć mityczną „Zagubioną Arkę”, by ocalić królestwo przed demonicznym zagrożeniem, a wszystko to w urzekającym świecie o nieskończonej głębi, odkrywając tajemnice w każdym zakątku mapy, a także w każdym mieście, zamku i katakumbach. Gra oferuje 15 różnorodnych klas postaci z unikalnymi zestawami umiejętności wykorzystującymi „Tripod skill system”, który pozwala graczom wybrać i wzmocnić unikalne umiejętności bojowe, gdy osiągną one określony poziom. Gracze dostaną możliwość zagłębienia się w lochy chaosu, stanąć do rozbudowanych pojedynków PvP; sprawdzić swoje umiejętności w skomplikowanych misjach, zmierzyć się z potężnymi bossami, a przede wszystkim stanąć w szranki z demonicznym legionem, aby odzyskać moc i światło tytułowej Zaginionej Arki.

„Jesteśmy podekscytowani, że możemy udostępnić Lost Ark większej części świata, a dzięki dzisiejszemu ogłoszeniu daty premiery jesteśmy o krok bliżej momentu, w którym gracze będą mogli sami doświadczyć oszałamiającego świata gry i ekscytującej walki” – powiedział Christoph Hartmann, wiceprezes Amazon Games. „W lutym gracze będą mogli po raz pierwszy wybrać się w podróż do fantastycznego świata Arkesii i być częścią tej fantastycznej historii”.

Lost Ark zostało docenione za unikalną hybrydę gatunków MMO i ARPG, piękną grafikę, ekscytującą rozgrywkę hack-and-slash oraz szeroką gamę trybów rozgrywki. Ten oszałamiający tytuł zdobył wiele nagród, w tym nagrodę prezydencką na Korea Game Awards 2019. Amazon Games po raz pierwszy wprowadza tę grę do Ameryki Północnej, Europy*, Ameryki Łacińskiej, Australii i Nowej Zelandii.

*Aby uzyskać więcej informacji, w tym listę krajów, w których Lost Ark będzie dostępny, a także dokonać zakupu pakietów założycielskich, odwiedź stronę playlostark.com.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Lost Ark, śledź grę na Twitch, Facebook, Twitter oraz Instagram.

Dodaj komentarz