ZAMÓWIENIA PRZEDPREMIEROWE KING OF FIGHTERS XV OFICJLANIE WYSTARTOWAŁY

Legendarna seria japońskich bijatyk powraca, zamówienia przedpremierowe dostępne już teraz na Steam, Epic Games Store i Microsoft Store

Osaka, 10 grudnia 2021 – SNK CORPORATION ogłasza, że kolejna odsłona legendarnej serii bijatyk THE KING OF FIGHTERS XV, od dziś jest dostępna w przedsprzedaży na Steam, Epic Games Store oraz Microsoft Store. Wiadomość ta została ogłoszona wczorajszego wieczoru na gali The Games Awards. SNK ujawniło także oficjalną cenę gry w przedsprzedaży, fani mogą już teraz zakupić standardową edycję THE KING OF FIGHTERS XV za 249.00 PLN. Gra ukaże się na PC, Xbox i PlayStation 17 lutego 2022 roku.

Od debiutu w 1994 roku, seria bijatyk KOF, dzięki swoim atrakcyjnym postaciom i unikalnej rozgrywce, wnosiła emocje na zupełnie nowy poziom. Od ostatniego tytułu z serii minęło sześć lat, a teraz KOF XV przewyższa wszystkich swoich poprzedników pod względem grafiki, rozgrywki i doświadczenia online!

SNK zaprezentowało również klip prezentujący Krohnen, a także ogłosiło datę kolejnych otwartych testów KOF XV dla konsol Playstation, wystartują one już 17 grudnia.

KLUCZOWE CECHY THE KING OF FIGHTERS XV:

– Łącznie 39 postaci w dniu premiery
Klasyczne popularne postacie, bohaterowie i złoczyńcy, nowi rywale i nie tylko! Rozpoczyna się najbardziej emocjonujące starcie w historii KOF!

– Historia KOF osiąga punkt kulminacyjny
Historia zapoczątkowana w poprzedniej odsłonie King of Fighter zbliża się do swojego punktu kulminacyjnego.

– Przystępna i wszechstronna gra online
KOF XV zawiera „rollback netcode”. Dodano także wiele opcji dostosowania bitwy, które pozwolą wybrać jak chcesz grać!

– KOF XV to nie tylko bitwy
Odwiedź galerię z filmami i próbkami głosu oraz nową STACJĘ DJ-a z ponad 300 popularnymi utworami z serii KOF i nie tylko.

Dodaj komentarz