Pierwsza aktualizacja Unrailed! dostępna od dziś

Wydawca Daedalic Entertainment oraz studio Indoor Astronaut wydają dzisiaj pierwszą aktualizację do zwariowanej, kooperacyjnej gry zręcznościowej Unrailed!

Tytuł wzbogaci się między innymi o nowe wagony, które pomogą zarządzać zasobami pod presją czasu. Mine Wagon automatycznie wydobywa surowce, które leżą na trasie przejazdu, ale zużywa dużo żelaza. Collector Wagon zbiera natomiast pobliskie towary kosztem utraty drewna, a Break Wagon zapełnia się jedynie pod wpływem uderzenia. Posiadacze Supporter Pack dostaną specjalny Slot Machine Wagon. Dodatkowo gracze otrzymają wraz z aktualizacją nowe osiągnięcia, nowe zadania i masę ulepszeń, jak lepszy balans i usunięcie błędów.

Unrailed! wymaga ogromnej koordynacji i komunikacji wewnątrz drużyny, niezależnie od trybu gry, w przeciwnym wypadku pociąg wykolei się szybciej, niż zdążysz krzyknąć: „Gdzie jest siekiera?!” W trybie natychmiastowym trzeba usuwać przeszkody terenu, zbierać zasoby, ulepszać pociąg i bronić się przed dziwnymi kreaturami, które chcą nam przeszkodzić. Tryb „endless” jest przeznaczony dla 2-4 graczy, posiada różne poziomy trudności i zapewnia niemal niekończącą się rozrywkę, a w trybie PvP mogą rywalizować ze sobą dwie drużyny graczy.

Unrailed! dostępne jest na Windows PC poprzez Steam Early Access.

Dodaj komentarz