Pula graczy Overwatch rośnie i rośnie!

Tendencja wzrostowa dalej się utrzymuje

Dzisiejszy komunikat Blizzarda potwierdza, że popularność Overwatch w dalszym ciągu się powiększa. W sumie od dnia premiery (24. maja 2016) produkcja pozyskała już 30 milionów graczy. W tym roku od stycznia odnotowano wzrost aż o 5 milionów. Sukces produkcji jest więc niebagatelny, aczkolwiek patrząc na recenzje czy też punktacje – nie ma się temu sukcesowi co dziwić. Kooperacyjna strzelanka wieloosobowa osadzona w realiach futurystycznych okazała się istnym hitem.

Blizzard postanowił więc podziękować fanom za tak pozytywny odbiór produktu:

More than 30 million players have charged into Overwatch!
Thanks for grouping up with us, heroes. We couldn’t ask for a better team.

Co nas czeka w Overwatch?

W tym roku w ręce graczy mają trafić nowe mapy. Można też spodziewać się pewnych bliżej niesprecyzowanych niespodzianek – „eksperymentów”. Jak stwierdził Jeff Kaplan w imieniu dewelopera w odpowiedzi na pytania fanów:

Obecnie pracujemy nad trzema nowymi mapami, wszystkie przeszły fazę wstępnych testów i są „standardowe”(szybka gra/rywalizacja). Choć wszystko może się jeszcze zmienić, wydaje się prawdopodobne, że wszystkie trzy ukażą się jeszcze w tym roku.

Dodatkowo mamy w planach trzy niestandardowe mapy (te nie trafią do szybkiej gry ani rywalizacji). Mamy również w zanadrzu kilka eksperymentów. 

Mam nadzieję, że to zaspokoi cześć twoich oczekiwań. Chcemy pograć na tych mapach tak równie mocno jak wy. Będziemy pracować tak szybko, jak potrafimy!

Dodaj komentarz