overwatch

Tendencja wzrostowa dalej się utrzymuje

Dzisiejszy komunikat Blizzarda potwierdza, że popularność Overwatch w dalszym ciągu się powiększa. W sumie od dnia premiery (24. maja 2016) produkcja pozyskała już 30 milionów graczy. W tym roku od stycznia odnotowano wzrost aż o 5 milionów. Sukces produkcji jest więc niebagatelny, aczkolwiek patrząc na recenzje czy też punktacje – nie ma się temu sukcesowi co dziwić. Kooperacyjna strzelanka wieloosobowa osadzona w realiach futurystycznych okazała się istnym hitem.

Blizzard postanowił więc podziękować fanom za tak pozytywny odbiór produktu:

More than 30 million players have charged into Overwatch!
Thanks for grouping up with us, heroes. We couldn’t ask for a better team.

Co nas czeka w Overwatch?

W tym roku w ręce graczy mają trafić nowe mapy. Można też spodziewać się pewnych bliżej niesprecyzowanych niespodzianek – “eksperymentów”. Jak stwierdził Jeff Kaplan w imieniu dewelopera w odpowiedzi na pytania fanów:

Obecnie pracujemy nad trzema nowymi mapami, wszystkie przeszły fazę wstępnych testów i są “standardowe”(szybka gra/rywalizacja). Choć wszystko może się jeszcze zmienić, wydaje się prawdopodobne, że wszystkie trzy ukażą się jeszcze w tym roku.

Dodatkowo mamy w planach trzy niestandardowe mapy (te nie trafią do szybkiej gry ani rywalizacji). Mamy również w zanadrzu kilka eksperymentów. 

Mam nadzieję, że to zaspokoi cześć twoich oczekiwań. Chcemy pograć na tych mapach tak równie mocno jak wy. Będziemy pracować tak szybko, jak potrafimy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *