Realpolitiks Mobile już na Androidzie

Dobra wiadomość dla fanów mobilnej odsłony popularnej strategi czasu rzeczywistego. Realpolitiks Mobile zostało udostępnione części urządzeń funkcjonujących w systemie Android. Wymagany jest sprzęt z co najmniej 2MB RAM. Gra w pełnej wersji dostępna jest w Sklepie Play za 27,99zł. Oprócz tego JuJuBee przygotowało odsłonę demonstracyjną produktu, dzięki której możemy za darmo bardziej świadomie rozważyć zakup tej pozycji.

Realpolitiks to polskie dzieło, które przebiło się na arenie światowej. Jako symulator współczesnej ekonomii i polityki światowej sprawdza się nie najgorzej, o czym świadczy spora popularność gry w kraju i poza granicami. Po sukcesie wersji PC wydanej 16. lutego 2017 roku nadszedł czas na podbój rynku smartfonów. Realpolitiks Mobile również zbiera całkiem dobre opinie.

Polska gra bez Polski na mapie? Nie może być!

Szczególnie interesujący okazuje się być tryb fabularny, w którym to w tej chwili nie mamy jednak dobrych informacji. Polska i Czechy zniknęły z mapy świata, za to pojawiło się mityczne już państwo San Escobar. Jest to oczywiście żart nawiązujący do przejęzyczenia polskiego ministra spraw zagranicznych (na moje trochę bezbek, ale każdy ma swój gust). Wygląda więc na to, że w wirtualnej sferze polska myśl polityczna musi na razie uznać wyższość myśli satyrycznej… Jeżeli chcecie zmienić ten stan rzeczy (a może go pogłębić?), wypróbujcie demo, a następnie dołączcie na serwery Realpolitiks!

Dodaj komentarz