Aktualizacja New World’s Brimstone Sands jest już dostępna

Amazon Games wydało największą aktualizację New World od czasu premiery tej gry we wrześniu 2021 – Brimstone Sands! Poszukiwacze przygód wyruszą do nowej strefy, zmierzą się z nowymi wrogami i nie tylko.

Główne cechy aktualizacji:

  • Strefa Piaskobrzegi: Piaskobrzegi to nowa strefa, niepodobna do niczego innego w Aeternum. Ten wyjątkowy obszar zawiera pozostałości egipskiego królestwa po wojnie ze starożytnymi tysiące lat temu. Oczekuj nowych wrogów do walki, nowego terytorium do kontrolowania i nowych historii do odkrycia.
  • Odświeżone doświadczenie dla początkujących graczy: Gracze mogą teraz doświadczyć całkowitego przeprojektowania pierwszych 25 poziomów Nowego Świata. Gracze, którzy rozpoczną grę lub stworzą nową postać, doświadczą zupełnie nowych historii i zadań. Przebieg zadań w poszczególnych strefach został zoptymalizowany, a także dodano wiele nowych dynamicznych zadań, wraz z nowymi wrogami, punktami zainteresowania i wyzwaniami.
  • Ekspedycja Ennead: Gracze muszą stawić czoła Zepsutemu Legionowi i zagłębić się w Starożytne Ruiny, gdzie zmierzą się z czujnymi Anubijskimi Strażnikami i rozwiążą hieroglificzne zagadki, by zdobyć nową moc.
  • Miecz dwuręczny: Podczas walki tym mieczem stosowane są pozycje ofensywne i defensywne w celu dostosowania się do różnych sytuacji. Aby przetrwać kolejne bitwy, trzeba poznać zagrożenia i nagrody dla każdej dostępnej opcji.
  • Zdolności klejnotu serca: Podróżnicy mogą teraz jeszcze dokładniej personalizować swój styl gry dzięki zdolnościom Klejnotu serca, takim jak Detonacja, Chwytające Pnącza i inne.        

Przypominamy, że serwery New World’s Fresh Start będą dostępne w środę, 2 listopada. Dla tych, którzy są nowi w świecie Aeternum lub nie grali od jakiegoś czasu, teraz jest świetny czas, aby ponownie odwiedzić New World.

Więcej informacji na temat aktualizacji Piaskobrzegi można znaleźć we wpisie na blogu gry.

Dodaj komentarz