Podsumowanie stycznia. Witamy nowy miesiąc!

Podsumowanie stycznia na eGildii Graczy

Portal funkcjonuje już od kilku tygodni i nie zwalnia tempa. Nadszedł czas na małe podsumowanie pierwszego miesiąca działalności.

W styczniu opublikowaliśmy ponad 50 artykułów na różne tematy oraz należących do różnych kategorii. Liczba odwiedzin eGildii Graczy systematycznie rośnie, co bardzo nas cieszy i motywuje do dalszych starań. Nowi redaktorzy oraz współpracownicy są żywo zainteresowani rozwojem strony.

Rozwojowi portalu towarzyszyło również odświeżenie portali zrzeszonych oraz ich integracja z eGG. Najdalej idące zmiany zaszły w Wieży Magów Tzar, część zakładek jest od teraz współdzielona z portalem. Również Strażnicy Etherii (forum Warlords Battlecry) doczekali się odnowy wizualnej i strukturalnej związanej z powstaniem eGildii Graczy. Z kolei modernizacja Tajemnic Antagarichu (forum Heroes) została rozpoczęta i w najbliższych dniach nabierze rozpędu.

Na luty planujemy kontynuację dotychczasowych publikacji, pojawienie się zupełnie nowych treści oraz rozwój techniczny strony eGildia Graczy. Planowane są różne inicjatywy, także wykraczające poza samą stronę egildia.pl (choć blisko z nią związane), ale nie chcemy psuć póki co niespodzianki ;-). Co natomiast można zdradzić już dziś, to pojawienie się w miarę regularnych newsów ze świata gier, które zapowiadaliśmy w dniu otwarcia serwisu. Pojawią się także serie komentatorskie redaktorów, w których w nieco luźniejszej formule będziemy wypowiadać się na tematy nas interesujące. Na pewno nie zabraknie kolejnych recenzji gier, garści kodów i przydatnych plików. Wraz z rozrostem contentu planowane jest wyodrębnienie nowych kategorii wpisów.

Kończąc podsumowanie stycznia na naszym portalu, mamy wiele pomysłów, których realizację już rozpoczęliśmy bądź rozpoczniemy wraz z nowym miesiącem. Zapraszamy do częstego odwiedzania portalu eGildia Graczy.

 

 

Dodaj komentarz