Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści – zwiastun i przedsprzedaż

Niedawno na łamach serwisu informowaliśmy o dacie premiery najnowszej produkcji twórców Gwinta. Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści zadebiutuje już za miesiąc w wersji na komputery stacjonarne, na konsole natomiast – w grudniu.

Wiedźmińskie Opowieści – zwiastun fabularny

Tym razem CD Projekt Red postanowił zaprezentować graczom małą zajawkę dotyczącą fabuły powstającego produktu. Na krótkim trailerze pojawia się centralna postać przygody – Meve, królowa Lyrii i Rivii. Sama zaś rozgrywka, zgodnie z założeniami, łączyć ma elementy eksploracji mapy z walkami karcianymi. Nie zabraknie zadań i tajemnic, oddanych do odkrycia i rozwiązania graczowi. Całość umiejscowiona zostanie w klimatach dark fantasy, charakterystycznych dla uniwersum Wiedźmina.

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści dostarczy nam 30 godzin zabawy w ramach kampanii fabularnej, podczas której rozegramy ponad setkę bitew. Przy okazji odkryjemy nowe karty do Gwinta.

Preordery czas zamawiać!

Twórcy poinformowali również o tym, że ruszyła przedsprzedaż Wiedźmińskich Opowieści. Oczywiście, wszelkich transakcje handlowe związane z produkcją możemy dokonywać za pośrednictwem platformy GOG.com.

W sieci już wysypało się trochę materiałów prezentujących mniejsze lub większe fragmenty rozgrywki. Poniżej zamieszczam nagranie z kanału pobocznego serwisu arhn.eu, do którego jakości można być przekonanym.

Dodaj komentarz